AGENCJA MARKETINGU – GOOGLE ADS

Zmaksymalizuj swój zysk, popraw ROI i zwiększ konwersje online dzięki agencji marketingu SEM opartej na wydajności i certyfikowanemu partnerowi Google Ads.

Marketing efektywnościowy w pełnym pakiecie

Od kierowania nowego, kwalifikowanego ruchu poprzez płatne wyszukiwanie do tworzenia stron docelowych o wysokiej konwersji i pełnego raportowania analitycznego, LudzkieSEO rozumie wszystko, co jest potrzebne do zbudowania programu marketingu efektywnościowego. W końcu, nie chcesz tylko menedżera kanału Google Ads, chcesz partnera, który może zoptymalizować wszystkie etapy lejka.

Marketing efektywnościowy
Doświadczenie Google ADS

Głębokie doświadczenie

Doświadczenie przy różnorodnych kampaniach Google ADS. Jako PPC managerzy realizowaliśmy różnorodne projekty PPC, który celem jest stosowanie najlepszych praktyk, tworząc pełnowymiarowe strategie PPC.

Prawdziwa agencja Goldilocks

Małe agencje marketingowe mogą być zwinne, ale nie mają zespołu lub zasobów, aby łatwo skalować się wraz z Tobą. Duże agencje cyfrowe są zbyt drogie, wolno się poruszają, a Twoja firma jest tylko jednym z setek klientów. LudzkieSEO jest na idealnym etapie stabilności dla skali, a jednocześnie nie jest tak duży, że nie traktujemy Twojego biznesu priorytetowo. W rzeczywistości, będziesz pracować z naszymi strategicznymi założycielami na bieżąco.

agencja Goldilocks

Nasza strategia wydajności mediów społecznościowych

Reklamy w social media mogą być bardzo skuteczne w dostarczaniu wysoce ukierunkowanych reklam do Twoich idealnych odbiorców. W pełni wykorzystujemy Facebook Ads, LinkedIn Ads, Twitter Ads i inne platformy reklamowe w mediach społecznościowych, aby dotrzeć do kolejnych klientów z precyzją, skalą i wydajnością. Nasze kierowanie może być oparte na zainteresowaniach, zachowaniu i danych demograficznych lub danych pikselowych w celu retargetowania reklam do podobnych odbiorców.

Kluczowe wyróżniki agencji SEM

KORZYSTAMY Z OPROGRAMOWANIA DO MARKETINGU I AUTOMATYZACJI

Co oznacza, że otrzymujesz wyniki szybciej i w lepszej cenie. Nasza agencja używa, Ahrefs, Senuto, aby wymienić tylko kilka z nich.

PEŁNA OBSŁUGA

Po co żonglować wieloma agencjami? Możemy być Twoim pojedynczym partnerem nie tylko w zakresie PPC i SEM, ale także SEO, analityki internetowej, CRO i wielu innych. Jeśli coś dzieje się w sieci, możemy Cię w tym wesprzeć.

UDOWODNIONE WYNIKI

Nasz przeciętny klient widzi 10% do 30% wzrost ruchu w wyszukiwarkach organicznych i konwersji w ciągu pierwszych 90 dni współpracy z nami. Zobacz niektóre z naszych przykładowych wyników.

ZARZĄDZANIE END-TO-END

Wykraczamy poza podstawową strategię i w pełni zarządzamy Twoimi programami SEM i PPC.

Jak pracujemy

Wyszukiwarki takie jak Google i Bing oferują programy reklamowe, które pomogą Ci dotrzeć do grupy docelowej. Reklamy te mogą pomóc Ci przyciągnąć wykwalifikowanych klientów, co prowadzi do zwiększenia sprzedaży. Pozwalają one na bardzo precyzyjne zdefiniowanie personaliów Twojej marki, aby pokazać reklamę tylko potencjalnym klientom.

Podczas gdy te reklamy mogą być bardzo skuteczne, mogą łatwo wyczerpać Twój budżet, jeśli nie są odpowiednio skonfigurowane i regularnie utrzymywane. LudzkieSEO stale optymalizuje Twoje kampanie, aby uzyskać najwyższy ROI dla Twojego budżetu.

Płatny marketing w wyszukiwarkach

Przyniesiemy odpowiedni i jakościowy ruch na naszą stronę bardzo szybko.

Mobile

Zwiększymy konwersje i będziemy mieli konkretny follow-up wyników każdej kampanii.

Instalacja aplikacji

Możliwość dotarcia do konkretnych nisz użytkowników, dzięki dobremu doborowi słów kluczowych.

Retargeting wyszukiwania i remarketing strony

Zwiększymy naszą widoczność w różnych kanałach w ramach danej platformy (Search, Shopping, Display).

Reklamy sklepowe

Docieramy do nowych użytkowników, którzy jeszcze nie znają naszej marki.

Napisz do nas

Gotowy, aby przenieść swój marketing cyfrowy na wyższy poziom?

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji? Opisz swoje potrzeby i umów się na bezpłatną konsultację.