AGENCJA SEO

Rozwijaj swoją obecność w Internecie z doświadczonym partnerem SEO.

Agencja SEO

Rozwijaj swoją obecność w Internecie z doświadczonym partnerem SEO. Uzyskaj wyniki oparte na wskaźniku ROI, korzystając z naszej sprawdzonej metodologii zwiększania rankingu.

Agencja SEO
Full Stack SEO

Możliwości Full-Stack SEO

Czasami potrzebujesz backlinków, w innej sytuacji optymalizacji strony i tworzenia treści, podczas gdy jeszcze inni skorzystaliby najbardziej z technicznego SEO. Mamy pełne zrozumienie SEO, aby opracować optymalną strategię dla Twojej strony. Aha, i możemy również powiedzieć Ci, gdzie inne kanały nie związane z SEO mogą przynieść korzyści (np. płatne wyszukiwanie lub płatne kanały społecznościowe), jak również optymalizacja współczynnika konwersji strony. Prawdziwie end-to-end lead generation.

Priorytetyzacja optymalizacji w oparciu o wpływ/nakład pracy

Istnieje nieskończenie wiele działań SEO, na które można poświęcić czas i zasoby. Opracowanie strategicznej mapy tego, nad czym należy pracować w pierwszej kolejności, aby uzyskać jak najszybsze zyski, jest kluczowe dla stworzenia wczesnego tempa działań SEO. Identyfikujemy i optymalizujemy w pierwszej kolejności te działania, które przynoszą większych korzyści, co oznacza, że nasi klienci szybciej zauważają wzrost ruchu i konwersji.

Agencja SEO/SEM
Narzędzia SEO

Narzędzia SEO dają nam siłą

Mamy obsesję na punkcie wydajności. Dlatego wykorzystujemy narzędzia zwiększające produktywność do raportowania, przeszukiwania stron, pisania treści, link-buildingu i wielu innych. Nasz zespół jest zaawansowanym użytkownikiem Ahrefs, Senuto Screamingfrog i Google Search Cons

Gotowy, aby przenieść swój marketing cyfrowy na wyższy poziom?

Rozpocznij od bezpłatnej konsultacji!

SEO (Search Engine Optimization) może odblokować ogromny, wykwalifikowany organiczny ruch na stronie. Jeśli Twoja strona nie jest w rankingu dla słów kluczowych, których szukają Twoi wymarzeni klienci, to brakuje Ci bardzo zmotywowanego ruchu na stronie.

Praktyka SEO dodaje strukturę do Twojej witryny, pozwalając botom wyszukiwarek na znalezienie, indeksowanie i klasyfikowanie Twojej witryny dla najważniejszych słów kluczowych. Dzięki solidnemu badaniu słów kluczowych, tworzeniu wartościowej treści i wytrwałemu link-buildingowi możemy pomóc Ci nie tylko w uzyskaniu pozycji, ale także zaangażowania, ruchu i sprzedaży, których szukasz.

Wierzymy, że istnieją 3 główne filary SEO, a nasze podejście odnosi się do każdego z nich:

Jakość treści

Podstawą każdego dobrego programu SEO jest treść. Twoi klienci wchodzą do Google, aby znaleźć informacje i rozwiązania. Rozumiejąc ich zapytania, a następnie tworząc angażujące treści w postaci blogów, stron i poradników, oferujemy dokładnie to, czego szukają. Nasz zespół SEO i autorzy treści znajdują „luki w treści”, których szukają użytkownicy, a następnie tworzą dokładnie takie treści, jakie uwielbia zarówno Google, jak i użytkownicy.

Techniczne SEO

Zapewnienie, że wyszukiwarki internetowe będą w stanie dotrzeć i zrozumieć Twoją stronę jest kluczowe. Obejmuje to stworzenie architektury witryny, dzięki której boty będą miały łatwy dostęp do wszystkich treści, pisanie znaczników META, dodawanie znaczników schema i inne optymalizacje na poziomie kodu. Optymalizacja pod kątem szybkości strony, budżetu na indeksowanie, struktury linków i „hydrauliki” witryny.

Autorytet domeny

Google oraz inne wyszukiwarki chcą pozycjonować strony o wysokim poziomie zaufania i autorytetu w zakresie słowa kluczowego. Podstawowym sposobem, w jaki to robią, jest sprawdzanie backlinków, czyli linków z innych stron internetowych wskazujących na Twoją stronę. Pomagamy klientom w „link buildingu” poprzez opracowanie strategii, a następnie realizację zarządzanych działań zewnętrznych. Każdy program link-building jest dostosowany do branży i klienta.

Nasza strategia skuteczności SEO

Nasza filozofia SEO zakłada, że jeśli stworzymy najbardziej kompleksową, bezpośrednią i angażującą treść, która odpowie na pytania zadawane przez użytkowników w Google i innych wyszukiwarkach, to ruch organiczny sam przyjdzie. Dzieje się tak po wstępnej dystrybucji treści i link-buildingu, aby wprowadzić je w obieg. Odkryliśmy, że to white-hat podejście do SEO jest nie tylko najbardziej skuteczne, ale także najbardziej trwałe na aktualizacje algorytmów, a użytkownicy kochają treści. W ten sposób Google zawsze chciał właścicieli witryn i twórców treści do rangi, i zapewnia największą wartość dla swoich użytkowników.

Nasza standardowa miesięczna usługa SEO obejmuje:

Badanie słów kluczowych

Audyt techniczny SEO na miejscu

Audyt backlinków

Techniczne utrzymanie SEO

Linkbuilding

Strategia i optymalizacja treści

Śledzenie konwersji

Raportowanie SEO co miesiąc

Napisz do nas

Wspólnie możemy stworzyć więcej!

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji? Opisz swoje potrzeby i umów się na bezpłatną konsultację.