Zwiększ ruch i sprzedaż poprzez dotarcie do wymarzonych klientów w mediach społecznościowych

AGENCJA MARKETINGU W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Targetowanie niszowej grupy odbiorców

Dotarcie do najlepszych klientów w mediach społecznościowych z odpowiednio ukierunkowaną reklamą i ofertą jest kluczem do sukcesu. Dlatego właśnie stworzyliśmy możliwości targetowania przewagi, aby segmentować i kierować reklamy do użytkowników o wysokich kwalifikacjach do zakupu od Ciebie. Osiągamy to dzięki grupom docelowym opartym na pikselach (lookalike i retargeting), demografii i wgrywaniu własnych list.

Targetowanie niszowej grupy odbiorców
Usługi kreatywne i testowanie reklam

Usługi kreatywne i testowanie reklam

Kreatywność reklamowa jest haczykiem, który zmienia użytkowników w kupujących. Nasz zespół projektantów może pomóc w stworzeniu atrakcyjnej grafiki reklamowej, filmów wideo i bezpośredniej odpowiedzi sprzedaży, aby przyciągnąć uwagę, kliknięcia i konwersje. Nie poprzestajemy na kreacji reklamowej, tworzymy również strony docelowe o wysokiej konwersji z rozbudowaną analityką raportowania.

Płatne reklamy społecznościowe oparte na wynikach

W LudzkieSEO, budujemy kanały LinkedIn, Facebook, Twitter i inne kanały marketingu w mediach społecznościowych, aby konwertować z kosztem na leada lub ROAS, który osiąga Twoje cele. Nigdy nie czujemy się komfortowo, nasz zespół zawsze szuka sposobów na zwiększenie wydajności i znalezienie nowych sposobów na skalowanie poprzez poszerzenie grupy odbiorców, dopracowanie kreacji lub uruchomienie nowych kanałów.

Płatne reklamy społecznościowe

Nasza strategia wydajności mediów społecznościowych

Reklamy w mediach społecznościowych mogą być bardzo skuteczne w dostarczaniu wysoce ukierunkowanych reklam do Twoich idealnych odbiorców. W pełni wykorzystujemy Facebook Ads, LinkedIn Ads, Twitter Ads i inne platformy reklamowe w mediach społecznościowych, aby dotrzeć do kolejnych klientów z precyzją, skalą i wydajnością. Nasze kierowanie może być oparte na zainteresowaniach, zachowaniu i danych demograficznych lub danych pikselowych w celu retargetowania reklam do podobnych odbiorców.

Kluczem do naszej strategii wydajności są

PRZYCIĄGAJĄCE REKLAMY I OFERTY

Reklama musi przyciągnąć użytkownika, aby zdobyć kliknięcia i konwersje. Wymaga to zidentyfikowania problemu użytkownika i przedstawienia swojej marki i produktu jako idealnego rozwiązania.

TESTUJ, UCZ SIĘ, OPTYMALIZUJ

Zwiększanie efektywności w czasie i skalowanie programu reklamowego wymaga ciągłego testowania, wypróbowywania nowych komunikatów i grup odbiorców oraz ciągłego ulepszania.

OPINIE KLIENTÓW I STUDIA PRZYPADKÓW

Dołączamy referencje i studia przypadków, aby pokazać przykłady z życia wzięte, jak Twoje produkty lub usługi pomagają Twoim klientom.

WYKORZYSTAJ GŁĘBSZĄ ANALITYKĘ

Ustawiamy solidne śledzenie, aby zrozumieć UX, jak również to, które leady przechodzą przez sprzedaż do nowych klientów.

Usługi marketingu w mediach społecznościowych

1.

Audyt i identyfikacja możliwości reklam w mediach społecznościowych dla istniejącego konta

2.

Przegląd branży i konkurentów pod kątem kreatywności i pomysłów na reklamę

3.

Tworzenie wszystkich kopii reklam i grup odbiorców

4.

Cotygodniowe optymalizacje ofert w celu osiągnięcia docelowych kosztów za akcję lub ROI

5.

Cotygodniowe lub comiesięczne rozmowy dotyczące aktualizacji i planowania

6.

Konfiguracja pikseli Facebooka i śledzenia konwersji

Istnieje kilka sposobów na wykorzystanie mediów społecznościowych dla Twojej firmy. Pierwszym krokiem jest ocena swoich celów i określenie, które platformy będą najlepiej dotrzeć do odbiorców docelowych. Niezależnie od tego, czy chcesz zwiększyć ruch na swojej stronie internetowej, czy sprzedać bilety na wydarzenie, czy połączyć się z ludźmi, którzy już byli na Twojej stronie, marketing w mediach społecznościowych może mieć duży wpływ.

Napisz do nas

Wspólnie możemy stworzyć więcej!

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji? Opisz swoje potrzeby i umów się na bezpłatną konsultację.